Apartament – Sprzedaż Mokotów

Przestronny 4-pokojowy apartament na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Woronicza, położony na ostatnim – 12 piętrze. Na powierzchnię 132m2 składa się salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, wc, hol i korytarz. Do mieszkania przynależą 3 tarasy, o łącznej powierzchni 24 m2, z których roztacza się piękny widok na 3 strony świata.

Niewątpliwym atutem apartamentu jest jego rozkład. Wyraźnie oddzielona część dzienna od części prywatnej/sypialnianej, sprawia, że w odpoczynku czy pracy nie przeszkadzają nam odgłosy, dobiegające z drugiej części mieszkania.
W części dziennej znajduje się salon z jadalnią i kuchnią. Duża przestrzeń wspólna jest doskonałym miejscem do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Można stąd wyjść na dwa z trzech tarasów, gdzie możemy wypić poranną kawę lub zrelaksować się po całym dniu pracy.
W oddzielonej części prywatnej znajdują się trzy sypialnie (jedna z nich pełni teraz funkcję gabinetu), dwie łazienki i korytarz z dużą ilością szaf.

Roztaczający się niesamowity widok z okien, jak i wyposażenie mieszkania tworzą niepowtarzalny klimat, a materiały wykończeniowe (drewno, marmur, trawertyn) sprawiają, że apartament jest wyjątkową propozycją dla osób ceniących dobrą jakość i staranność wykonania.

Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie, a bezpieczeństwo zapewnia mieszkańcom całodobowa ochrona i monitoring.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, płatne dodatkowo po 40.000 zł każde.

Rozwinięta infrastruktura w okolicy (szkoły, przedszkola, punkty gastronomiczne, usługowe i handlowe), znacznie ułatwia codzienne życie, a dobra komunikacja (autobusy, tramwaje, kolejka wkd) sprawia bezproblemowe dotarcie do wszystkich części miasta.

Mieszkanie można obejrzeć pod poniższym linkiem:
http://wnetrza3d.pl/realizacje/remax-centrum/woronicza/

Latest posts by Magdalena Kuźbicka (see all)

    Komentarze zostały zablokowane.