Segment – Sprzedaż Michałów-Grabina

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w w miejscowości Michałów-Grabina (gmina Nieporęt). Dom położony jest na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla które cieszy się bardzo dobrą opinią samych mieszkańców.

Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się w pełni wyposażona, przestronna i winda kuchnia, duży jasny salon, gabinet, łazienka oraz spiżarnia. Na piętrze znajdziemy trzy sypialnie (w tym jedna z garderobą) oraz duży pokój kąpielowy. Na tej kondygnacji znajduje się również wyjście na balkon.
W bryle budynku znajdziemy również garaż mogący pomieścić 2 samochody, do którego dostaniemy się również od wewnątrz domu.

Dom został wykonany z bardzo dobrych materiałów budowlanych a wysokiej jakości materiały wykończeniowe uwieńczyły całość.

Ważnym elementem nieruchomości jest niewielki ogród w którym właściciele będą mogli spędzać wolny czas z dala od miejskiego zgiełku.

Bardzo dobrą rekomendacją do zakupu tej nieruchomości jest fakt iż wiele domów na terenie tego osiedla znalazło swoich nabywców wśród znanych osób które to z kolei nabyły je za rekomendacją swoich znajomych.

Zachęcam do obejrzenia domu i składania ofert. Jest to oferta zdecydowanie warta uwagi.

Komentarze zostały zablokowane.