Nieruchomość z dużym potencjałem biznesowym

Przedstawiam Państwu niezwykłą okazję kupna nieruchomości z dużym potencjałem. Można między innymi kontynuować już bardzo dobrze prosperującą działalność, polegającą na wynajmie pokoi/miejsc noclegowych (opinie na booking.com od bardzo dobry po znakomity) lub rozpocząć inny, który również wymaga posiadania kilku pokoi z łazienkami.

Powierzchnia całkowita nieruchomości to 336,8 m2. Powierzchnia użytkowa to 273,70 m2. Powierzchnia działki to 1065 m2.

Jest to dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Został wybudowany w 2007 roku. W 2012 roku przeprowadzono generalny remont wnętrz, a w 2017 r. pomalowano elewację. Nieruchomość cechuje wysoka dbałość o bieżącą konserwację.

Nieruchomość ta posiada 9 pokoi z łazienkami. Na pierwszej kondygnacji znajdują się 2 pokoje z łazienkami plus 1 pokój z łazienką i aneksem kuchennym oraz pokój gospodarczy. Na drugiej znajduje się jadalnia z zapleczem kuchennym, 3 pokoje z łazienkami, toaleta, i holl. Na trzeciej znajdują się 3 pokoje z łazienkami i pokój gospodarczy z zapleczem kuchennym.

Dla kogo jest ta nieruchomość?
Z pewnością dla osób, które chciałyby mieć możliwość prowadzenia takiej działalności (wynajem miejsc noclegowych)
Dla osób, które potrzebują dom w tej okolicy z dużą ilością pokoi z łazienkami do prowadzenia innego (podobnego) biznesu.
Dla dużej rodziny, która chciałaby zamieszkać w jednym budynku, ale wolałaby mieć oddzielne wejścia ( jest oddzielne wejście na poddasze, schodami z boku budynku).

Co w okolicy?
W sąsiedztwie dominują pojedyncze zabudowania jednorodzinne, oraz tereny niezabudowane.
Na lotnisko Okęcie dojedziemy drogą S2 w 13 minut.
Do największego Centrum Targowo-Kongresowego w Nadarzynie dojedziemy drogą S8 w 17 minut.
Do Centrum Handlowego Janki to tylko 11 minut samochodem.
Do stacji WKD Opacz dojdziemy w 20 minut.

Obecnie w tej nieruchomości jest prowadzona działalność (wynajem miejsc noclegowych), a pokoje są rezerwowane przez booking.com . Ma swoich stałych klientów, którzy chętnie wracają. Na dzień dzisiejszy jest głównie kierowany do klientów biznesowych. Nieruchomość ma duży potencjał. Nowy właściciel ma możliwość wprowadzenia wielu zmian według własnego uznania, od aranżacji wnętrz, po sposób prowadzenia tej działalności.

Komentarze zostały zablokowane.