Mieszkanie na wynajem w biznesowym sercu Warszawy

Wymarzona lokalizacja dla osób ceniących swój czas.

Ten wyjątkowy, przestronny apartament znajduje się w samym sercu biznesowej Warszawy – na osiedlu MOKO na Mokotowie / Ksawerów.

Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta wnętrz z dbałością o każdy szczegół i z optymalizacją przestrzeni: odpowiednie umiejscowienie aneksu kuchennego oraz łazienek, ustawne pokoje i jasny salon, stanowiący główny punkt mieszkania to tylko niektóre atuty. Mieszkanie jest doświetlone przez wysokie, drewniane okna ocieplające mieszkanie optycznie i wpuszczające maksymalną ilość światła. Na uwagę zasługują również przestrzenna loggia przy salonie oraz balkony, znajdujące się przy każdej sypialni, dające możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza każdemu z domowników.

Ogromnym atutem jest to, że mieszkanie jest nowe – do pierwszego zamieszkania. Kompletnie wyposażone w nowe sprzęty AGD. Częściowo umeblowane. Istnieje możliwość dopasowania mebli do potrzeb przyszłych domowników.

Mieszkanie jest idealne dla osób, które szukają nowoczesnej architektury, towarzyskiego klimatu miasta oraz świetnej lokalizacji.

Agent prowadzący: Joanna Lasocka

Telefon: + 48 603 496 326

E-mail: joanna.lasocka@remax-polska.pl

Serdecznie zapraszam!

Latest posts by admin (see all)

    Komentarze zostały zablokowane.